Muži nezvládli ani poslední utkání

V pondělí 3.11.2014 zavítali na palubovku HC Plzeň.

Do utkání jsme vstoupili zodpovědně s odhodláním zvítězit. Tomu také odpovídalo skore, kdy jsme v 10.minutě vedli 2:7. Pak začala váznout střelba – neproměněné 7m hody, trháky, nastřelené tyče. Ale i tak při dobré obraně a po skvělých zákrocích Kuby Kličky jsme zvýšili náskok ve 20.minutě na 2:9. Pak jsme však polevili i v obraně a poločasových 7:11 probudilo červíčka nejistoty v hlavách hráčů. Vstup do druhé půle byl tragický a za 2 minuty bylo srovnáno. Pokračoval festival neproměněných šancí. Přibyla nervozita, přišla zbytečná vyloučení a soupeř toho využíval. V 50.minutě vedl již o 5 branek a náš závěrečný nápor již zvrat nepřinesl. Konečný výsledek tak zní neuvěřitelných 23:20. Hráči nezvládli zápas mentálně a po uspokojení z rychlého vedení se již nedokázali dostat zpět do zápasu. I když se náš výkon v průběhu podzimu zlepšoval, nepřineslo to kýžené body. Běhěm zimní přestávky je třeby zapracovat především na myšlení a herní jistotě.