Jana Krýnerová
Josef Neckář

Rozpis zápasů na víkend

Poslední kolo ligy starších žaček

O víkendu, starší žačky odehrály na domácí půdě poslední kolo ligy. Děvčata se utkala s HK Slávie VŠ Plzeň A,HC Hvězda Cheb a DHC Plzeň A. Děvčatům děkujeme za nasazení a bojovnost v průběhu sezóny.

Memoriál Karla Šulce 2024

Memoriál Karla Šulce 2024 pro mladší žákyně Rokycan úspěšný. Sice nejsme na stupních vítězů, ale turnaj jsme si užily. Umístění z 31 týmů je krásné. Děvčata zaslouží pochvalu ❤

Třídenní Memoriál Karla Šulce 2024 v Plzni

Třídenní Memoriál Karla Šulce 2024 v Plzni dnes zahájen. Do skupiny mladších žákyň se zapojila děvčata z kategorie mladší žákyně a minižákyně Rokycan. Během prvního dne se děvčata utkala s týmem Zlín, Ústí nad Labem a Kobylisy Praha.

7. kolo Plzeňské ligy starších žaček na Slavii Plzeň

Starší žačky odehráli 7.kolo Plzeňské ligy v hale TJ Slavia Plzeň. První zápas jsme sehráli s holkami z Kynžvartu. Dařilo se nám držet krok nicméně po technických chybách nám soupeř odskočil a utkání skončilo 14:20 . Do druhého zápasu proti Slavii B jsme nastoupili již se skloněnou hlavou a celý zápas tomu odpovídal, skóre se zastavilo na výsledku 7:35. Bohužel tento soupeř je nad naše síly. Do posledního zápasu s DHC B se nám opět chvilku dařilo držet krok. Nicméně po poločase nám soupeř zase odskočil a utkání skončilo 25:13 . Pokusíme se na další turnaj zapracovat na bojovnosti.

Turnaj Starších žaček na DHC Plzeň

Po delší přestávce naše děvčata nastoupila do dalšího turnaje a to na DHC Plzeň. První zápas jsme odehráli s Kynžvartem. Na holkách byla znát delší pauza. V zápase jsme drželi krok nicméně prohra 16:12. Další zápas s DHC A ., tento soupeř je bohužel nad naše síly, prohra 31:8. Do posledního zápasu jsme nastoupili proti Slavii A. S bojovným nasazením jsme vyhráli poločas 8:7. V druhém poločase jsme bohužel nadějný výsledek neudrželi a prohráli 14:15. Děkujeme děvčatům za bojovnost.

Turnaj starších žákyň v Kynžvartu

Včera jsme sehrály s děvčaty 4 turnaj v Kynžvartu. První zápas jsme nastoupili proti DHC Plzeň. Druhý zápas jsme nastoupili proti Chebu . Poločas jsme sehrály celkem slušně 7:5. Po poločase nám bohužel opět holky odskočili na 6 brankový rozdíl, který jsme stahovaly co nám síly stačily, bohužel prohra 14:10. Třetí zápas jsme nastoupili proti Slavii. Tento soupeř je nad naše síly. Přesto děvčatům děkujeme za bojovnost a nasazení.

Turnaj starších žákyň

Na svůj čtvrtý turnaj starších žákyň jsme vyrazili do Plzně na DHC. První dva zápasy s Chebem a s DHC hrála děvčata vyrovnaně polovinu zápasů, ve druhé se projevila větší fyzická kondice soupeřů. I přesto všem holkám patří dík za nasazení ve všech zápasech.

Turnaj st. žákyň v Kynžvartu

Na další turnaj do Kynžvartu jsme odjeli v posílené sestavě v počtu 12-ti děvčat, v prvním zápase s domácím celkem jsme bojovali, ale bohužel, jsme prohráli. Na druhý zápas jsme nastoupili proti Slavii VŠ „A,, podařilo se nám uhrát slibný poločas s výsledkem 5 : 6, bohužel v druhém poločase jsme udělali větší počet chyb, které nás stály prohru 15 : 11.Třeti zápas jsme nastoupili proti DHC Plzeň A. tento zápas už byl nad naše síly… děvčatům děkujeme za nasazení a bojovnost v zápasech.

Turnaj starších žákyň v Chebu

Na druhý turnaj starších žákyň do Chebu jsme odcestovali v hodně oslabené sestavě . Holky bojovaly, ale nakonec se projevila únava, jelikož jsme měli pouze jednu na střídání.

Turnaj starších žákyň Slavia Plzeň

Na 1.turnaj starších žaček do Plzně jsme vyrazili asi po dvou měsících společných tréninků . Děvčata byla nervózní již před zápasy , spousta technických chyb a neproměněné šance v utocích a při sedmimetrových hodech se podepsaly na výsledcích.