Starší žákyně

(ročník 2009-2010)

Odkaz na soutěž:

Plzeňská liga starších žakyň – Český svaz házené (handball.cz)

Tréninkové časy:

Pondělí 17:15- 18:45
Úterý 16:00 – 17:30 (lichý týden)
Čtvrtek 17:10 – 18:40

Trenéři:
Jana Krýnerová 
Josef Neckář

Rozpis zápasů na víkend

Turnaj starších žákyň v Kynžvartu

Včera jsme sehrály s děvčaty 4 turnaj v Kynžvartu. První zápas jsme nastoupili proti DHC Plzeň. Druhý zápas jsme nastoupili proti Chebu . Poločas jsme sehrály celkem slušně 7:5. Po poločase nám bohužel opět holky odskočili na 6 brankový rozdíl, který jsme stahovaly co nám síly stačily, bohužel prohra 14:10. Třetí zápas jsme nastoupili proti Slavii. Tento soupeř je nad naše síly. Přesto děvčatům děkujeme za bojovnost a nasazení.

Turnaj starších žákyň

Na svůj čtvrtý turnaj starších žákyň jsme vyrazili do Plzně na DHC. První dva zápasy s Chebem a s DHC hrála děvčata vyrovnaně polovinu zápasů, ve druhé se projevila větší fyzická kondice soupeřů. I přesto všem holkám patří dík za nasazení ve všech zápasech.

Turnaj st. žákyň v Kynžvartu

Na další turnaj do Kynžvartu jsme odjeli v posílené sestavě v počtu 12-ti děvčat, v prvním zápase s domácím celkem jsme bojovali, ale bohužel, jsme prohráli. Na druhý zápas jsme nastoupili proti Slavii VŠ „A,, podařilo se nám uhrát slibný poločas s výsledkem 5 : 6, bohužel v druhém poločase jsme udělali větší počet chyb, které nás stály prohru 15 : 11.Třeti zápas jsme nastoupili proti DHC Plzeň A. tento zápas už byl nad naše síly… děvčatům děkujeme za nasazení a bojovnost v zápasech.

Turnaj starších žákyň v Chebu

Na druhý turnaj starších žákyň do Chebu jsme odcestovali v hodně oslabené sestavě . Holky bojovaly, ale nakonec se projevila únava, jelikož jsme měli pouze jednu na střídání.

Turnaj starších žákyň Slavia Plzeň

Na 1.turnaj starších žaček do Plzně jsme vyrazili asi po dvou měsících společných tréninků . Děvčata byla nervózní již před zápasy , spousta technických chyb a neproměněné šance v utocích a při sedmimetrových hodech se podepsaly na výsledcích.