Mladší dorostenci

(ročník 2007-2008)

Odkaz na soutěž:

https://www.handball.cz/souteze/muzi/2-liga-mladsi-dorostenci-jvc

Tréninkové časy:

Pondělí. 18:30 – 20:00
Úterý 19:00 – 20:30
Čtvrtek 19:30 – 21:00

Trenéři:
Jakub Ivanič
Jakub Fencl 
Martin Holík

Rozpis zápasů na víkend

Pardubice – Rokycany

Pardubice – Rokycany 44:36 (20:20)
Do dnešního zápasu v Pardubicích jsme vstoupili s velkým odhodláním a chutí vyhrát, kterou jsem v posledních zápasech neviděl.
Ve vyrovnaném poločase se soupeř utrhl až na 5 brankový náskok, ale nám se bojovností ještě podařilo vyrovnat a do šaten se šlo za stavu 20:20.
Do druhé půle jsme vstoupili s chutí zápas překlopit na naši stranu, což se podařilo a a dostali jsme se do vedení 32:29 poté přišel timeout domácích, následně naše vyloučení a bylo po náskoku. Soupeři v posledních 12 minutách vycházelo prakticky vše a my jsme nebyli schopni dát gól. Nakonec si s tabulkovým sousedem odvážíme prohru 44:36. Musím však tým pochválit za nasazení v dnešním zápase.

TJ Sparta Kutná Hora – Rokycany

TJ Sparta Kutná Hora – Rokycany 29:36 (13:15)
K dnešnímu utkání jsme odjížděli s vědomím, že náš soupeř je na poslední příčce v tabulce bez jediného bodu. Roli favorita jsme tedy měli jistou.
Začátek utkání byl do stavu 4:4 vyrovnaný jen díky našim technickým chybám. Poté jsme se utrhli na šesti gólový náskok a zdálo se, že bychom mohli v poklidu dohrát první poločas. Bohužel pak přišel výpadek v obraně a soupeř stihl do konce poločasu snížit na 13:15. Druhý poločas jsme změnili obranný systém a bylo to hned poznat. Nakonec tedy odjíždíme s vítězstvím o 7 branek.

Sezimovo Ústí -Rokycany

Sezimovo Ústí -Rokycany 34:24 (18:7)
Dnes katastrofa, od samého začátku jsme tahali za kratší konec. Neproměňovaní šancí, technické chyby a nedůraz v obraně. Opravdu špatný zápas, ke kterému není třeba dalších komentářů a můžeme se z něj jen poučit, že takhle to dal nepůjde..

Rokycany – Hostivice 31:37

Do zápasu s prvním týmem tabulky, jsme vstoupili dobře a vypracovali si čtyřbrankový náskok. Bohužel pak přišlo velké množství technických chyb a nedařilo se nám bránit soupeřovi rychlé útoky, poločasových 15:23 hovoří za vše… Ani po poločase se nám vůbec nedařilo a soupeř se utrhl až na dvanácti brankový rozdíl. Ke konci zápasu se nám podařilo výsledek korigovat na konečných 31:37. Zápas musíme co nejdřív hodit za hlavu a připravit se na sobotní utkání v Sezimovo Ústí.

Rokycany – Talent Plzeň B

Rokycany – Talent Plzeň B 36:36 (19:20)
Do zápasu mladšího dorostu jsme vstoupili s velkým odhodláním a chutí zvítězit. Jak už tak bývá v zápasech s Talentem zvykem, útoky vyčnívají nad obranou. Tomu odpovídá i poločasový výsledek 19:20. Nedařilo se nám pokrývat spojky, které dohrávaly do křídel a ty většinou proměňovaly.
O poločase jsme se zaměřili hlavně na obranu, ale bohužel i nadále se nedařilo přerušovat soupeřovi akce. Nicméně Talent na tom nebyl o moc lépe a tak vyrovnaný stav platil až do samotného závěru. Za stavu 36:36 jsme měli zápas ve svých rukou, ale technickou chybou jsme se připravili o vítězství. Nicméně remíza tomuhle zápasu sluší a věřím, že naše skvělé fanoušky bavil.

HCB Strakonice 1921 – Házená Rokycany

HCB Strakonice 1921 – Házená Rokycany 34-25 (17:13)

Do Strakonic jsme odjeli s poněkud odlišnou sestavou než v prvních dvou zápasech v kterých sme dokázali zvítězit. Od šesté minuty jsme kvůli nedurazne obrane tahali za kratší konec,což se bohužel až do konce poločasu nezměnilo a poločas končili za stavu 17:13 pro domácí. V druhém poločase jsme zlepšili obranu a začali dříve přistupovat což znamenalo stažení manka až na rozdíl jediného gólu. Vyrovnat se nepovedlo a naopak po sérii technických chyb a nepřipravenych střel nám Strakonice utekly na konečný stav 34:25.

Ml. dorost Rokycany – Jiskra Třeboň B.

Rokycany – Jiskra Třeboň B. 36-32 (17:16)

První domácí zápas mladšího dorostu vyšel vítězně. Do začátku zápasu jsme nevstoupili úplně dobře. Velmi špatná obrana, kde nás soupeř přehrával hlavně v činnosti jeden na jednoho. Skóre se přelévalo z jedné strany na druhou, na poločasových 17:16.
V šatně jsme si řekli, jak bránit a hra se začala obracet. Rozhodující moment přišel ve 45. minutě, kdy se nám podařilo odskočit o čtyři branky. Tento náskok jsme udržovali až ke konečnému výsledku 36:32. Děkujeme všem fanouškům, kteří nás svojí podporou dovedli k vítězství.

Pozvánka na domácí zápas 23.9.

LOKO Vršovice -Rokycany ml. dorost

LOKO Vršovice -Rokycany 26:32(15:15)
První poločas jsme začali aktivně, bohužel nás srážela mizerná koncovka, kdy jsme nedokázali proměňovat vyložené šance. Zato obrana fungovala velmi dobře. Proto byl po celý první poločas stav utkání vyrovnaný a do šaten se odcházelo za nerozhodného stavu. Do druhého poločasu jsme opět nastoupili aktivně a vytvořili si náskok, který se nám podařilo držet a v závěru ještě navýšit až na rozdíl 6 branek. Po celý zápas nám velmi dobře fungovala obrana a pochvalu zaslouží i oba brankáři.