Přípravka

(ročník 2015-2016)

Tréninkové časy:


Pondělí 16:00 -17:30
Čtvrtek 16:00-17:30

Trenéři:
Jiří Stránský 
Jiří Valeš

Rozpis

Soutěž: Plzeňská liga


Soupeři: Slavia Plzeň, Talent Plzeň, Cheb, Kynžvart.
První turnaj: 23.9. Slavia Plzeň
Další turnaje:
7.10. Talent Cheb
5.11. Cheb
2.12. Kynžvart

Rozpis zápasů na víkend

Turnaj přípravky v Chebu

Dnes přípravka vyrazila vlakem na třetí letošní turnaj do Chebu. Opět jsme nasadili dvě družstva zkušenějších a začátečníků, která se v nabité konkurenci neztratila. U starších zářili Maruška, Viktorka, Petruška, Jura, Adam a Felix. S týmy Chebu, DHC Plzeň, Talent a Slavia Plzeň sehráli vyrovnaná utkání. U mladších se jednalo především o dívčí tým ve složení Adélka, Terezka, Stelinka, Nikolka, Simonka, Klárka, která hrála první turnaj a na všechny dohlížel Mates💪Naše výkony jdou rapidně nahoru, že už o nás soupeři (Slavia a DHC Plzeň C a D, Talent B, Luby, Kynžvart)
vypráví legendy. Kromě hráčských výkonu chválíme i početnou fanouškovskou podporu. A mrzí nás absence marodů. Příští turnaj na čeká v Kynžvartu.

Turnaj přípravky na Talent Plzeň

Přípravka se dnes zúčastnila druhého letošniho turnaje na Talentu v Plzni. Vyslali jsme dvě družstva -„A“ ročník 2015 a „B“ 2016. Týmy byly rozděleny do tří výkonnostních skupin, naši borci a borkyně do nejsilnější a nejslabší. Skóre se opět nepočítalo, ale určitě jsme jako minule všechno vyhráli😄👍

Turnaj přípravky

Dnes přípravka sehrála první turnaj v sezone 2023/24 na venkovních hřištích Slavie VŠ Plzeň. Děti byly rozděleni do dvou družstev: A tým ročník 2015 a B tým ročník 2016. Všichni sehráli 6 utkání a bylo vidět, že ze hry mají radost i hráči zkušenější i nováčci, pro které byl turnaj prvním v životě. Skóre se nepočítalo, ale nepochybně jsme všechno vyhráli 😉.