Poslední podzimní domácí utkání mužů

V neděli 1.11.2014 od 17 hodin jsme hostili vedoucí tým tabulky MAT.

Do zápasu jsme nastoupili opět bez několika opor, které daly přednost jiným aktivitám, ale o to více bez bázně a hany. Byly k vidění hezké kombinační akce, padala spousta branek. Celé mužstvo podávalo v prvním poločase dobrý výkon, kromě obrany. Drželi jsme krok a poločasových 18:19 dávalo naději do druhé půle. Jenže začátek druhého poločasu se vůbec nepovedl, soupeř zlepšil obranu a naši hráči zmatkovali. Ve 37.minutě jsme prvním goĺem snižovali na 19:22. Pokračovala dál série nepřesné střelby, neproměněných šancí a chyb, takže ve 48.minutě jsme snižovali na 20:29. Pak soupeř trochu povolil, hra se zlepšila a konečný rozdíl skóre zůstal zachován na konečných 27:36.