Minižaci

(ročník 2013-2014)

Tréninkové časy:


Pondělí 15:30 -17:00
Čtvrtek 15:30 -17:00

Trenéři:
Martin Suchý
Monika Valešová

Rozpis zápasů na víkend

Turnaj 5+1 na DHC v Plzni

Minižáci dnes absolvovali turnaj 5+1 na DHC v Plzni. Hrálo se venku na hřišti a naštěstí počasí nám přálo. Našimi dnešními soupeři byl tým z Kynžvartu, Chebu, Třemošné a 2 týmy VŠ Plzeň.

. Hrálo se venku na hřišti a naštěstí počasí nám přálo. Našimi dnešními soupeři byl tým z Kynžvartu, Chebu, Třemošné a 2 týmy VŠ Plzeň.

Domácí turnaj minižáků 4+1

V sobotu 20.4.2024 se uskutečnil v Rokycanech turnaj 4+1 v kategorii minižáků. Domácí minižáci skupiny A a B se postupně utkali na hřištích s týmy DHC Plzeň, Slavia Plzeň, Kynžvart a Cheb.

Domácí turnaj minižáků 5+1

V sobotu 23.3. 2024 se na domácí půdě Rokycan odehrál turnaj minižáků 5+1. Turnaj byl rozdělen na dvě části – skupina A a skupina B. Na hřišti se postupně vystřídali minižáci z týmů Talent, Slavia Plzeň, DHC Plzeň, Cheb, Třemošná, HC Plzeň a samozřejmě domácí. Turnaj si všichni užili a předvedli krásnou hru. Děkujeme trenérům všech týmů, rozhodčím a fanouškům.

Turnaj minižáků v Kynžvartu

Dnes jsme odehráli v kategorii Minižáků turnaj v Kynžvartu. Postavili jsme dvě družstva, která hrála s týmy Slavie, Chebu, DHC, Chebska a domácího Kynžvartu. Děkujeme i dětem z přípravky za doplnění druhého družstva.

Domácí turnaj minižáků 5+1

Poslední letošní turnaj minižáků 5+1 se konal na domácí půdě. Nasadili jsme dvě družstva, která se postupně utkala s týmy ze Slavie Plzeň, Talentu, DHC, Třemošné a HC Plzeň.

Turnaj minižáků 5+1 na Talent Plzeň

Minižáci dnes sehráli svůj třetí turnaj 5+1 na Talentu v Plzni. Opět dobře sehraná osobní hra 7 minut a 15 minut hra. Občas některý hráč moc sóloval a zapomněl, že se jedná o týmovou hru. Dnešními soupeři v nabitém programu turnaje – Slavia D, B , C a DHC B.

Turnaj 5+1 na Slavii Plzeň

Minižáci dnes sehráli první letošní turnaj 5+1 v Plzni na Slavii. Postupně se utkali s týmy Slavie B a C, s týmem Třemošné, HC Plzeň, DHC Plzeň a Talentem Plzeň. Skóre se nepočítalo, ale minižáci si s hrou poradili velice dobře, včetně osobní hry.