Muži v dalším domácím zápase pohostili Šťáhlavy

V sobotu 18.10. od 16 hodin zavítal na naší palubovku průběžně druhý Sokol Šťáhlavy.

Dal se očekávat tuhý boj, neboť všichni hráči se dobře znají. Naši borci nastoupili oslabení o 2 hráče základní sestavy, naopak posilou byl návrat Martina Špinky a Františka Holšana.

Začátek utkání byl vyrovnaný a v 10. minutě se hrálo 3:3. Poté však přišla 10-ti minutovka plná našich nepřesností a soupeř trestal z trháků. Dovolili jsme mu tak ve 20. minutě pohodlné vedení 5:10. Opět jsme zabrali a snížili na poločasových 9:13. Soupeř byl hratelný a s touto vizí a odhodláním jsme nastoupili do druhé půle. Zlepšená obrana i útok znamenalo vyrovnání ve 46. minutě na 16:16. V této fázi byla velká škoda neproměněných 7-mi metrových hodů (celkem 4) a nastřelených tyčí, protože ty dávaly soupeři naději. Ještě v 50. minutě byl stav 18:19. Závěrečných 10 minut se spoustou chyb ale opět znamenalo konec šancí a soupeř toho dokonale využil. Konečný výsledek 22:28 tak není přesným obrazem hry.