Starší žáci ve Šťáhlavech

V neděli 12.10.2014 bojovali potřetí starší žáci.

Odehrál se již třetí turnaj starších žáků a po problémech s brankářem, kdy z ničeho nic jeden skončil a druhý je vzrůstově podprůměrný, jsme odjeli do Šťáhlav. Na tréninku se vyzkoušel hráč z pole, který o to měl zájem a po třech trénincích v bráně se do ní postavil i v soutěžních utkáních. Vzhledem k jeho vysoké postavě a odvaze to byla dobrá volba a zachytal fantasticky. Ve dvou utkáních měl úspěšnost 50% a v jednom dokonce 84 %, kde z 19-ti střel dostal 3 branky. V prvním utkání jsme čelili domácímu týmu a po celkem slušném výkonu prohráli kluci 11:12 (4:5). Proti Talentu A to byla hra ve stylu kočka – myš, kde jim nestačí žádný ze soupeřů a dostali jsme náklep 1:25 (0:15). Do třetího utkání proti HC Plzeň jsme vstoupili už z hlavou nahoře, výbornou obranou a ještě lepším brankářem. Urvali jsme poločasovou remízu 2:2, soupeř byl úplně hotovej z našeho gólmana a bohužel my z jejich také :-). Utkání provázelo množství technických chyb, ale naše bojovnost a větší touha po vítězství slavila úspěch v podobě konečného výsledku 6:3. Poslední zápas mohlo být také překvapení, kdy jsme poločas s Talentem B prohrávali jen 2:4, ale šílenou střelbou (levá spojka 20 střel/3 branky…) jsme to nedotáhli do šťastného konce, ale naopak dostali rychtu 6:15…