Páté utkání jsme také nezvládli.

V dalším domácím utkání 4.10. hostili muži Starý Plzenec B.

V sobotu od 16 hodin jsme dobrým výkonem od začátku vedli a udávali tempo hry, ale nedokázali jsme díky nedůsledné obraně soupeři odskočit na více než 3 branky. Dokázali jsme zakončovat rychlé přechody, ale ke konci poločasu jsme za stavu 16:13 dvěma technickými chybami dovolili soupeři korigovat a poločas tak skončil pouze 17:15.

Do druhé půle vstoupili naši hráči přemotivovaní touhou po vítězství a svoji zbrklostí posílali soupeře do brankových příležitostí a tak se ve 40.minutě hrálo 20:20. Poté přišla další série našich chyb a soupeřův trhák na 20:23. Následná nevyužitá dvojnásobná přesilovka vlastně rozhodla o výsledku utkání. Sice jsme i přes několik nastřelených tyčí v 54.minutě snížili na nadějných 26:27, ale opět několik individuálních chyb dalo soupeři křídla. V poslední minutě jsme pouze korigovali na konečných 27:32.

Stoupající výkon týmu zatím body nepřinesl, ale zlepšená hra při eliminaci zbyečných technických chyb je příslibem lepších výsledků. Rezervy jsou také v obraně.

Sestava a branky: Klička, Bílek, Zimmermann 6, Mužík 5, Fencl 4, Říha 4/1, Vokurka 3, Ivanič 3, Otec F. 1, Kakeš 1, Mudra, Moulis, Mayer, Provazník