Košutka – Rokycany 18:16

V neděli 12.5.2013 se v podvečer utkali muži na venkovním hřišti proti Košutce Plzeň.

Úvod utkání byl i přes nepříznivý vývoj počasí velice vyrovnaný a oba soupeři se vyrovnávali s kluzkým míčem, který si v některých situacích dělal doslova co chtěl. V 18. minutě byl stav vyrovnaný 5:5 a čekalo se, že mnoho branek v tomto utkání nepadne. V tomto okamžiku si hosté přestali vědět rady s obrannou linií domácího celku a celých dvanáct minut nedali gól ( 12:6 !!). V šatně Rokycan se však zrodil obrat, který byl herně aplikován v úvodu druhého poločasu. Po devíti minutách byl stav na ukazateli skóre 12:12 a domácí si s ničím nevěděli rady. Rokycany mohly jít i do vedení, ale proti byli jejich střelci ve vyložených šancích. Bohužel se v tuto chvíli lámal zápas a domácí se otřepali 15:12. Hosté měli naději ještě v závěru utkání, kdy za stavu 17:16 neproměnil Valeš vyloženou brankovou příležitost a domácí z protiútoku zvýšili na konečných 18:16.

V dalším kole hrají Rokycany na domácí půdě a to konkrétně v sobotu 18.5. od 15:00 proti Slávii VŠ Plzeň. Doufejme, že naše družstvo získá proti silnějšímu celku nějaký ten bod.

Sestava a branky Rokycan : Klička, Bílek – Špinka 3, Kozler 3, Valeš 3, Fencl 3, Mužík 2, Kahovec 1, Moulis 1, Říha, Provazník, Mayer

Sedmičky : 0 – 2/2

Vyloučení : 1:1