Rokycany – Šťáhlavy 25:16

V sobotu 4.5.2013 se naši muži utkali se silným soupeřem.

Ve třetím utkání za sebou na domácí palubovce vybojovali naši muži proti Sokolu Šťáhlavy další dva jarní body do Západočeské ligy mužů.

První dějství bylo vyrovnané jen do páté minuty, kdy byl stav na ukazateli skóre 3:3. Poté se domácí ujali vedení a udržovali si dvoubrankový náskok až do 25. minuty ( 9:7 ). Rokycany těsně před poločasem zvýšily obrátky a náhle vyhrávaly 13:7. Soupeř však v poslední minutě korigoval na 13:9. Druhé dějství mělo lepší domácí družstvo, které neustále navyšovalo svůj náskok. Patrné to bylo zejména ve 49. minutě, kdy byl rozdíl už desetibrankový ( 22:12 ). Zbytek utkání se už jen tak dohrával a Rokycany zaslouženě vyhrály 25:16. V tomto utkání zahrálo dobře celé družstvo a zaslouženě si připsalo dva cenné body.

V dalším kole hrají Rokycany na plzeňské půdě a to konkrétně v neděli 12.5. od 17:00 na Košutce. Doufejme, že našemu družstvu vydrží forma.

Sestava a branky Rokycan : Klička, Bílek, Herejk – Špinka 9/3, Mužík 5, Valeš 4, Fencl 3, Moulis 3, Říha 1, Holšan, L. Otec, Kahovec, Provazník

Sedmičky : 3/3 – 3/2

Vyloučení : 4:6