2 liga muži – HK Rokycany A : Třeboň B 14:20 ( 10:10 )

Házenkáři podali bídný výkon

2.liga muži

HK Rokycany A – Jiskra Třeboň B 14:20 ( 10:10 )

V neděli odpoledne sehráli rokycanští házenkáři utkání proti záloze Třeboně a jestli chtěli pomýšlet na další dva důležité body v boji o záchranu, museli předvést minimálně takový výkon jako v posledním týdnu, kdy přehráli Bolevec.

První poločas byl velice vyrovnaný a oba celky se pravidelně střídaly ve vedení. Nerozhodný stav byl naprosto zasloužený, ale to co se odehrálo ve druhé polovině utkání nemá obdoby. Rokycany celých patnáct minut nedaly branku a topily se ve vlastním potu. K tomu přibylo i velké množství technických chyb a o výsledku bylo prakticky rozhodnuto. Se čtyřmi brankami za poločas se nedá uhrát žádný dobrý výsledek a záloha Třeboně, která přijela jen s osmi hráči, zaslouženě bez větších potíží zvítězila.

Vzhledem k tomu, že Ledeč nad Sázavou zvítězila na Chodově, tak příští kolo to budou mít Rokycany velice těžké. V sobotu totiž zajíždějí právě do Ledče, kde budou bojovat od 15:30 tzv. o holý život.

Sestava a branky Rokycan: Klička, Bílek – Špinka 6, Holšan 3, Kop 3, Schejbal 1, Moulis 1, Ivanič, Fencl, Mužík, Kahovec, Otec.

Sedmičky : 0 – 1/1

Vyloučení : 3-6

Rozhodčí : Chmelíř, Olexa