2 liga muži – Sokol Bolevec : HK Rokycany A 26:31 ( 13:18 )


Házenkáři po dlouhé době opět zvítězili2.liga muži

Sokol Bolevec MAT – HK Rokycany A 26:31 ( 13:18 )

V neděli odpoledne sehráli rokycanští házenkáři velice důležité utkání proti Sokolu Bolevci, který je zároveň jejich sousedem v celkové tabulce. V tomto utkání šlo takříkajíc o čtyři body, které budou v celkovém součtu velice cenné a důležité pro záchranu ve druhé lize.

Již od začátku utkání bylo vidět na našich házenkářích lepší odhodlání učinit patřičné kroky k vítězství, které se nerodilo zase tak snadno. Rokycany si vzaly k srdci chyby, které vyráběly v předchozích prohraných utkáních a předváděly po celé utkání kvalitní obranu, za kterou velice dobře chytal brankář Bílek. Obranu dirigoval zkušený Holšan a k němu se poté přidali všichni hráči. Velkým plusem bylo také to, že rokycanští nekupili technické chyby. Tento fakt sehrál v tomto utkání velkou roli. Technické chyby byly naopak doménou domácích, kteří se po celé utkání nedostali do vedení. Po poločase 13:18 zvítězily Rokycany na půdě soupeře 31:26 a připsaly si konečně první jarní body. Střelcem utkání byl hostující Schejbal.

V neděli od 16:00 čeká na Rokycany další domácí utkání s rezervou Třeboně. Pokud chcete povzbudit naše házenkáře, tak jste srdečně zváni. Rokycany potřebují k záchraně každý bod.

Sestava a branky Rokycan: Klička, Bílek – Schejbal 14, Holšan 7/1, Špinka 4, Otec 3, Fencl 1, Moulis 1, Ivanič 1, Kahovec, Mužík

Sedmičky : 1/1 – 1/1

Vyloučení : 4-7 ( ČK 1:0 )

Rozhodčí : Svítek, Mára