2 liga muži – HK Rokycany A : Sezimovo Ústí 21:24 ( 10:15 )

Bojovný výkon s druhým celkem tabulky body nepřinesl

2.liga muži

HK Rokycany A : Sezimovo Ústí 21:24 ( 10:15 )

Tentokrát se rokycanští házenkáři představili domácímu publiku již v sobotu od 10:30. Soupeřem jim bylo výborné Sezimovo Ústí toho času druhý celek dlouhodobé tabulky.

Začátek utkání zvládli domácí hráči opět ve velkém stylu. Prvním důvodem byl pozdní příjezd hostujících hráčů, kteří se nestihli pořádně rozcvičit a druhým důvodem byla obnovená premiéra domácího brankáře Petra Kličky, který po deseti letech obětavě zaskočil za zraněného syna. V šesté minutě byl stav 4:1 a hrálo se nahoru dolu. Poté přece jenom hosté zvýšili agresivitu, která samozřejmě patří k druhému celku tabulky a zákonitě hru vyrovnali ( 7:7 ). Poté se projevily technické chyby na straně domácích, které zapříčinily odskočení hostujících hráčů na poločasových 10:15. Ve druhém poločasu se domácí vzepřeli a chtěli silou vůle výsledek obrátit. Výbornou obranou, za kterou stál vynikající Petr Klička se pomalu soupeři přibližovali ( 14:17, 18:20 a 20:22 ). Za tohoto stavu však rozhodčí nepochopitelně začali vylučovat domácí hráče za běžné fauly a na rozhodující obrat už bohužel nezbyly síly ani čas. Konečný výsledek 21:24 však naznačil, že pokud Rokycany budou hrát takovým to stylem, tak v žádném případě nemůžou hrát ve spodní části tabulky.

V neděli 27.2. od 16:30 nastoupí naši hráči na palubovce Slávie VŠ Plzeň a budou se snažit napodobit svůj výkon z tohoto víkendu.

Sestava a branky Rokycan: Klička st., Bílek – Holšan 8/2, Vokurka 7, Kozler 2, Fencl 1, Ivanič 1, Špinka 1, Zeleňanský , Otec, Moulis, Kop, Beneš, Říha.

Sedmičky : 2/2 – 6/4

Vyloučení : 7–2 ( ČK 1:0 – Vokurka )

Rozhodčí : Vimr, Měšťánková