2 liga muži – Chodov Praha : HK Rokycany A 34:29 ( 16:16 )

První jarní kolo házenkářům body nepřineslo

2.liga muži

Chodov Praha B : HK Rokycany A 34:29 ( 16:16 )

Nedělním kolem začala jarní část házenkářské 2. ligy mužů. Naši házenkáři cestovali do hlavního města, kde nastoupili proti tabulkovému sousedovi TJ Chodov Praha.

Rokycany začaly od úvodních minut velice zostra. Do soupeře se doslova zakously a ve čtvrté minutě vedly již 4:0. V sedmé minutě za stavu 5:2 pro Rokycany se bohužel zranil, do té doby vynikající, brankář Klička. To nakoplo domácí tým, který postupně začal hru i skóre vyrovnávat až na poločasových 16:16. Ve druhém poločase chtěli naši házenkáři pokračovat ve stejném stylu. Toto se jim dařilo až do čtyřicáté minuty, kdy Chodov odskočil na 22:20 a poté na 28:23. Rokycany bojovaly, ale bohužel individuální chyby a zbytečná vyloučení zapříčinily výsledkový propad, který znamenal v tomto utkání ztrátu alespoň jednoho cenného bodu. Rokycanům se nedá upřít bojovnost, fyzicky na tom byly také výborně, ale vyzrálost a již zmiňované individuální chyby znamenaly zbytečnou prohru 34:29.

V příštím kole se naši házenkáři představí na domácí palubovce a to v sobotu 19.2.2011 od 10:30 proti výbornému a druhému celku tabulky ze Sezimova Ústí. Jsou zváni všichni příznivci házené.

Sestava a branky Rokycan: Klička, Bílek – Holšan 11/2, Vokurka 10, Špinka 3, Kozler 2, Cenko 1, Fencl 1, Zeleňanský 1, Otec, Ivanič, Moulis

Sedmičky : 4/4 – 4/3

Vyloučení : 8–7 ( ČK 0:1 )

Rozhodčí : Krafka, Krafka