2 liga muži – Slávia VŠ Plzeň : HK Rokycany A 33:19 ( 14:8 )

Rokycany na jaře nebodovaly ani potřetí

2.liga muži

Slávia VŠ Plzeň – HK Rokycany 33:19 ( 14:8 )

Ve třetím jarním kole zajížděli rokycanští házenkáři na palubovku VŠ Plzeň toho času velmi dobrého celku druhé ligy mužů.

Začátek utkání vyzněl podobně jako v minulém utkání pro Rokycany, které v obranné fázi nenechaly domácí vystřelit a prvních minutách utkání dominovaly. Poté však převzali iniciativu domácí a do konce zápasu jen zvyšovali svůj náskok. Slávia totiž praktikovala na Rokycany vysunutou obranu a to dělalo hostům velké problémy. Rokycanští hráči, jak už je zvykem, dělali laciné individuální chyby, které domácím roli velice usnadnily. Šestigólový náskok z prvního poločasu domácím nestačil a tak konečný výsledek 33:19 nakonec odpovídá celkovému poměru na hřišti. Dodejme, že opět jako v minulém kole solidně zachytal hostující brankář Petr Klička. Nebýt jeho, tak rozdíl branek byl mnohem větší.

Na rokycanské házenkáře se můžete přijít podívat v neděli 6.2.2011, kdy od 16:00 přivítají v hale u zimního stadionu první celek tabulky SK Praha 4. V jeho dresu by se měli představit bývalý reprezentanti Pauza, Půta, Farář atd. V předzápase se představí od 14:00 i rokycanští dorostenci proti Vršovicím.

Sestava a branky Rokycan: Klička st., Bílek – Vokurka 5, Holšan 3, Špinka 2, Kop 2, Schejbal 2, Beneš 1/1, Zeleňanský 1, Otec 1, Moulis 1, Ivanič 1, Kahovec, Fencl

Sedmičky : 1/1 – 1/1

Vyloučení : 5-3

Rozhodčí : Chmelíř. Olexa