ZČ liga muži – HK Rokycany B : BS Starý Plzenec B 19:21 ( 9:10 )

Ani druhé kolo body nepřineslo

HK Rokycany B : Starý Plzenec B 19:21 ( 9:10 )

Ve druhém kole změřila záloha své síly opět s celkem Plzence. Tentokrát to byl B tým a naši hráči chtěli vybojovat první body v Západočeské lize a odrazit se v tabulce směrem nahoru.

V úvodu utkání se domácí ujali vedení a tento trend trval až do stavu 7:7. Poté hosté převzali iniciativu a dvěmi brankami lehce odskočili. První poločas skončil 9:10 z pohledu domácích a trenér Holšan měl v šatně svým svěřencům určitě co říci. Bohužel Rokycany po začátku druhého dějství zcela zaspaly a během tří minut prohrávaly 9:13. Poté přišla slabá chvilka i na hosty, kteří v útočné fázi neuvěřitelně ztráceli míče a domácí z rychlých protiútoků otočili skóre na 14:13. Hra byla vyrovnaná, ale nepřesnosti byly k vidění jen na straně Rokycan. Nepřesné přihrávky a hra bez kolektivního pojetí neměly naději na sebemenší úspěch. To se potvrdilo jako rozhodující a Plzenec si zaslouženě odvezl dva body za vítězství 21:19.

V příštím kole zajíždí Rokycany do Plzně, kde se utkají v neděli 19.9.2010 od 17:00 s Bolevcem M.A.T.

Sestava a branky Rokycan: Klička, Bílek – Vokurka 7, Zeleňanský 3, Schejbal 3, Ivanič 2, Beneš 2/1, Valeš 1, Fencl 1, Říha, Cenko, Pelc, Bastl

Sedmičky : 2/1 – 3/2

Vyloučení : 3–0

Rozhodčí : Vimr, Nový