ZČ liga muži – Bolevec M.A.T Plzeň : HK Rokycany B 25:26 ( 12:14 )

Výborný výkon přinesl první dva body

Bolevec M.A.T. Plzeň : HK Rokycany B 25:26 ( 12:14 )

Ke třetímu kolu Západočeské ligy mužů zajížděly Rokycany k dosud neporaženému celku Bolevec M.A.T. Plzeň a jejich cílem bylo tento ještě neporažený celek hodně potrápit.

Začátek utkání se lépe vydařil domácímu celku, který v osmé minutě sérií pěti branek vedl zaslouženě 5:2. Poté se již skóre po celý první poločas přelévalo buď na stranu Rokycan nebo zpět na stranu Bolevce. Výsledek 14:12 pro naše házenkáře odpovídal průběhu hry. Začátek druhého dějství opět byl v režii domácích a ve 40. minutě utkání svítilo na ukazateli skóre 18:16. Opět, jak je již tradicí, velice záludné utkání ze strany Bolevce se pomalu ale jistě dostávalo do finálního rozuzlení. Za stavu 23:23 se díky vynikajícímu Špinkovi dostali hosté do vedení 25:23. Bolevec ale opět srovnal na 25:25. Rozhodující okamžik nastal třináct vteřin před koncem, kdy rozhodčí nařídil sedmimetrový hod ve prospěch Rokycan. Roman Beneš bezpečně tento hod proměnil a naši házenkáři se radovali z prvního vítězství v podzimní části Západočeské ligy mužů.

V další kole přivítají Rokycany B v sobotu 25.9. od 17:00 celek Šťáhlav.

Začínají i Rokycany A, které přivítají v neděli 26.9. od 16:00 celek Prahy Chodova. Na obě utkání jsou samozřejmě zváni všichni rokycanští příznivci.

Sestava a branky Rokycan: Klička, Bílek – Beneš 7/4, Špinka 6, Pelc 4, Fencl 3, Valeš 2, Vokurka 2, Ivanič 1, Zeleňanský 1, Bastl

Sedmičky : 4/4 – 4/4

Vyloučení : 6–6

Rozhodčí : Mošna, Sláma