Přátelské utkání v házené Rokycany – Reudnitz

V neděli 1.9. proběhlo přátelské měření sil v házené mezi staršími žáky Rokycany a německým Reudnitzem. Obě utkání probíhala v přátelském duchu a prakticky nerozhodně. Hrálo se od 10.45 hod. a 14.15 hod. v hale Házené Rokycany 2×25 minut.V prvním utkání, které bylo celý zápas vyrovnané vyhrál německý Reudnitz až v závěru 20:22. Druhé utkání bylo ještě v prvním poločase vyrovnané. V druhé polovině odpoledního zápasu vedli naši hráči již 19:11, ale Reudnitz zlepšil hru a Rokycany naopak neproměňovali vyložené šance. Přesto Rokycany udrželi vedení a zaslouženě vyhráli 25:23. Rokycanské družstvo bylo složeno ze starších a mladších žáků v počtu 11 a Reudnitz přijel s 13 staršími žáky.
Věříme že se brzy setkáme při dalším měření sil a nejen mezi staršími žáky.
Tímto chceme poděkovat Jardovi Lukešovi za zprostředkování kontaktu s Gerwinem Bölkem z Reudnitzu , který udržuje stále přátelský kontakt mezi Sokolem Borek a Reudnitzem.