Hezký výkon mužů ve Starém Plzenci

V sobotu 10.5.2015 si muži málem odvezli body z Plzence.

V oslabené sestavě jsme nastoupili proti lépe postavenému soupeři a překvapili jej nástupem do utkání. Dobře chytal Jirka Bílek, fungovala obrana, proměňovali jsme většinu šancí. A tak jsme v polovině prvního poločasu vedli již 4:8. Soupeř přidal, dokázal srovnat na 9:9, ale závěr poločasu byl opět v naší režii a do šaten tak šli s vedením 11:13. Do druhé půle soupeř vstoupil s plným nasazením a do 45.minuty dokázal vedení zvrátit na svoji stranu poměrem 19:18. Pak domácí v průběhu 10-ti minut sérií úspěšných střeleckých pokusů navýšili vedení až na 26:20. Naši borci však stále bojovali a v 59.minutě snížili až na 26:24. Domácí však drama nepřipustili a dokázali se uklidnit posledním gólem v utkání na konečných 27:24. Výborný výkon podal opět Lukáš Zimmermann, ale chtělo by to větší střeleckou podporu od ostatních.

Sestava a branky: Bílek, Klička, Zimmermann 13, Valeš 3, Říha 3, Mudra 2, Mayer 2, Strnad 1, Fencl, Provazník