Muži bojovali ve Šťáhlavech

V sobotu 23.5.2015 se od 17 hodin odehrálo další soutěžní utkání.

Tým mužů oslabený o svého nejlepšího střelce vyrazil k aktuálně druhému týmu tabulky. Bojovný výkon od začátku přinesl vyrovnaný výkon až do stavu 10:10. Pak ke konci první půle jsme vyrobili pár chyb a soupeř je potrestal na poločasových 13:10. I začátek druhé půle jsme zaspali a soupeř rychle odskočil na 16:10. Po timeoutu se ale naše hra lepšila, začala fungovat obrana, zachytal golman a do 55.minuty jsme utkání zdramatizovali snížením na 24:23 a po chvíli 25:24. Touha po zisku bodu však přinesla zvýšené riziko, které soupeř v závěrečné přestřelce trestal a tak konečný výsledek 29:26 přinesl trochu zklamání. Předvedená hra však potvrdila to, že jsme schopni přehrát každého soupeře.

Sestava a branky: Klička, Bílek, Říha 7, Mužík 6, Ivanič 6, Valeš 3, Fencl 2, Mayer 1, Strnad 1, Provazník, Mudra