První jarní utkání muži

V sobotu 11.4.2015 přivítali muži doma prvního soupeře.

Od 16-ti hodin se v naší hale představila Loko Plzeň, která měla ve svých řadách našeho dlouholetého spoluhráče Pavla Turečka. A hned od počátku nejen on předváděl, na čí straně je zkušenost a herní vyzrálost. Naši borci totiž měli ruce svázány nervozitou, z čehož vyplývala špatná střelba a nepřesnosti v rozehrávce. A tak zhruba v polovině prvního poločasu byl stav nepříznivý 5:12. To už se však naše hra začínala zlepšovat, proměňovali jsme šance a poločasový výsledek byl přijatelných 10:14. Od začátku druhé půle bylo patrné odhodlání s výsledkem něco udělat a polovině druhé půle se podařilo srovnat hru na 19:19! Pak bylo skore vyrovnané až do stavu 23:24, kdy přišla laciná vyloučení na naší straně a soupeř zkušeně zápas dohrál na výsledných 23:27. škoda závěru, ale výkon kolem poloviny utkání je příslibem. Velmi dobře se uvedla i zimní posila, odchovanec Jiří Strnad.

Sestava a branky: Bílek, Klička, Strnad 5, Zimmermann 4, Mužík 3, Říha 3, Ivanič 3, Mudra 2, Fencl 2, Kahovec 1, Valeš, Mayer.