Poslední zápas starší žáci

Dne 9.12.2014 se dohrávalo utkání s HC Plzeň.

Včera byla na programu dohrávka posledního zápasu proti HC Plzeň. Naši starší žáci šli do zápasu nažhavení, protože soupeře letos už 2x porazili. Začátek utkání ale provázeli nepřesnosti v obraně, kde tradičně jistý brankář Václav Nový nedokázal čelit střelám ze střední vzdálenosti. V útoku neproměnil Petr Klička jr. náskok a rázem to bylo 2:4. Soupeř v průběhu první půle už odskočil na tři branky, ale do přestávky se šlo za stavu 7:9. Na lavičce dostali hráči důrazné instrukce ohledně obrany změnili jsme útočné rozestavení na dva pivoty a aktivní hrou křídel Hnízdila a Moravce jsme se dostali do vedení 11:10. Po pár nepřesnostech na obou stranách byl v poslední minutě stav 13:13. Ubránili jsme se postupnému útoku hostů a z poslední střely 5 vteřin před koncem, která směřovala z devíti metrů doprostřed brány, jsme vedení neurvali. Zápas skončil spravedlivou dělbou bodů.