Poslední turnaj mini 4+1

Poslední turnaj žáků 4+1 se odehrál 13.12.2014 na DHC Plzeň.

Odjeli jsme v této sestavě: Víťa Šmolík, Filip Beran, Filip Černý, Filip Váně, Jonáš Straka, Michal Vorschneider, Ondra Štrunc, Ríša Bastl a David Košina. Trenéři F.Holšan a R.Bastl. Soupeři byli Talent Plzeň A, Slavia VŠ Plzeň a DHC Plzeň.

Hrálo se 2 x 12minut, systémem první poločas osobní obrana a druhý poločas na postavenou obranu. Hráči byli střídání po 6 minutách a vždy po čtveřici.

První čtyřku tvořili Michal Vorschneider, Ondra Štrunc, Ríša Bastl a David Košina.

Druhou čtyřku Filip Beran, Filip Černý, Filip Váně a Jonáš Straka.

V bráně byl Víťa Šmolík.

I když jsme všechna utkání prohráli tak nás všichni příjemně překvapili kluci hrou a nasazením. Hlavně čtveřice Filip Beran, Filip Černý, Filip Váně a Jonáš Straka. Také v brance Víťa Šmolík po celou dobu turnaje naše hráče často podržel.

Chci poděkovat všem hráčům v tomto roce za přístup k tréninkům, turnajům a mistrovským utkáním. Rodičům děkuji za podporu v hledišti, poskytnutí dopravních prostředků a volného času pro házenou. Poděkování také patří celému výboru Házené Rokycany.

Přeji bohatého ježíška, příjemně a vesele strávené vánoce. Do Nového roku štěstí, zdraví, pohodu a více hazenkářských úspěchů.