Rokycany – Loko 21:31

V sobotu 27.4.2013 se odehrálo třetí jarní dějství.

Ve třetím jarním kole se rokycanští muži opět představili svým příznivcům na domácí palubovce. Jejich soupeřem byla tentokrát Lokomotiva Plzeň, která měla před tímto duelem stejný počet bodů jako domácí Rokycany.

První dějství bylo z pohledu diváka velice zajímavé. Úvod tradičně tvrdého utkání vyšel nejprve domácím, kteří v 9. minutě vedli 7:3 a byli na dobré cestě soupeři utéci ještě na větší brankový rozdíl. Poté však soupeř hru vyrovnal a ve 21. minutě utkání byl stav 12:8. Domácí však nastavené tempo hry nevydrželi a do poločasu dovolili Lokomotivě nejprve dotáhnout skóre a poté i odskočení na poločasových 13:15. Druhý poločas pokračoval stejným trendem jako konec poločasu prvního. Lokomotiva udržovala náskok dvou tří branek a to přesně do minuty čtyřicáté ( 17:20 ). V této chvíli si Rokycany vybraly druhou slabší chvilku a Lokomotiva ji náležitě využila ( 17:27!!!!! ). Domácí v této pasáži nedali branku celých deset minut! Tento desetibrankový rozdíl udrželi hosté až do konce utkání a zaslouženě vyhráli.

V dalším kole hrají Rokycany do třetice na vlastní palubovce. V sobotu 4.4. od 15:00 hostí Sokol Šťáhlavy. Všichni příznivci házené jsou samozřejmě zváni.

Sestava a branky Rokycan : Herejk, Bílek – Špinka 11/5, Mužík 5, Valeš 2, Moulis 2, Holšan 1, Říha, Kahovec, Mudra, Mayer, Provazník, L. Otec

Sedmičky : 6/5 – 4/3

Vyloučení : 7:6