2 liga muži – Bohemians Praha : HK Rokycany A 26:24 ( 14:16 )

Bojovný výkon házenkářům body nepřinesl

2.liga muži

Bohemians Praha – HK Rokycany A 26:24 ( 14:16 )

K sobotnímu utkání druhé ligy mužů vyráželi rokycanští házenkáři s velkým odhodláním navázat na bodový zisk z minulého týdne, kdy vyhráli o dvě branky v Ledči nad Sázavou. Soupeřem jim tentokrát byli hráči Bohemians Praha.

Předpoklad vyrovnaného utkání se naplňoval již od začátku. Oba celky si hlídali svého soupeře a hrála se průměrná házená. Na druhou stranu v tom hrál roli i fakt, že to co vystřelily Rokycany na domácího brankáře, to také skončilo v síti. Poté měly Rokycany možnost odskočit na větší rozdíl branek, ale opět se projevil nešvar jménem technické chyby. Přesto poločasový výsledek nahrával ve prospěch hostujícího týmu ( 14:16 ). Ve druhém poločasu se kupily technické chyby na obou stranách, ale domácí této šance přece jenom více využili a stav na ukazateli skóre pomalu a jistě otáčeli. Hosté navíc doslova nastřelovali domácího brankáře a proto také vstřelili jen osm branek za druhý poločas. Projevil se i fakt, že hosty střelecky táhnul jen Vokurka se Špinkou a v závěru utkání těmto hráčům už nezbývali síly. I přes velkou bojovnost bohužel Rokycany prohrály a i nadále jim patří v celkové tabulce desáté místo.

Příští týden hostí Rokycany v neděli od 17:00 Talent Plzeň. V poslední době má Talent výbornou formu, takže tento souboj bude stát určitě zato. V předzápase od 14:00 hostí dorostenci HK plzeňské HC. Všichni příznivci jsou na tyto utkání srdečně zváni.

Sestava a branky Rokycan: P. Klička, Bílek – Vokurka 10, Špinka 8, Kop 4, Kahovec 1, Mužík 1, Fencl, Valeš, Otec, Moulis, Ivanin.

Sedmičky : 5:0

Vyloučení : 3-4, Diváci : 20

Rozhodčí : Haramul, Opata