2 liga muži – HK Rokycany A : Chodov Praha B 27:24 ( 17:9 )

HK Rokycany A : Chodov Praha B 27:24 ( 17:9 )

Letošní 2.ligu mužů zahajovali rokycanští na své palubovce, kde přivítali rezervu pražského Chodova.

První poločas se domácím vydařil náramně. Rokycanům se dařilo téměř vše na co sáhly a hosté se nestačili divit. Obrana šlapala na plné obrátky a střelených sedmnáct gólů za poločas je v moderní házené velice slušný počin. Kdo si myslel, že v druhém dějství budou domácí v tomto výkonu pokračovat, tak se mýlil. Štěstí, že se utkání hraje jen na šedesát minut, protože by hosté asi skóre otočili. Nejdůležitější jsou pro domácí dva body, které znamenají poklidný začátek soutěže. Z venku se budou vozit body velice obtížně, proto jsou body z domácího hřiště víceméně povinností.

V příštím kole zajíždějí rokycanští do Sezimova Ústí. V neděli 3.10. je začátek utkání stanoven na tradičních 10:30.

Sestava a branky Rokycan: Klička, Bílek – Vokurka 9/4, Schejbal 7, Valeš 3, Kop 2, Fencl 2, Holšan 2, Štýs 1, Zeleňanský 1, Tureček, Ivanič, Špinka, Otec

Sedmičky : 4/4 – 4/4

Vyloučení : 3–2

Rozhodčí : Nezbeda, Zelenka