HÁZENÁ ROKYCANY – TJ SOKOL KOBYLISY II

HÁZENÁ ROKYCANY – TJ SOKOL KOBYLISY II 25:25 (16:9)
V 8. kole 2. ligy jsme přivítali Sokol Kobylisy, se kterým jsme sice letos u nich prohráli, ale z loňska s nimi máme kladnou bilanci. Věřili jsme si na ně a podle toho vypadala první půle. Skvělá obrana, dobře chytala Rotenbornová, rychlé přechody, aktivní hra na jejich postavenou obranu na ně platila a do kabin jsme šli se sedmibrankovým náskokem. Po přestávce jsme chtěli pokračovat v naší hře, ale obranná činnost najednou přestala fungovat, holky se nesoustředily a úplně vypadly ze zápasu. Náš náskok se rozplynul mezi 5. a 15. minutou druhé půle. Navíc Kobylisy zlepšily obranu svou a my nevěděli kudy kam. Pouze díky bojovnosti a návratu k dobrému bránění v posledních 10ti minutách jsme vyválčili bod. V dramatické koncovce jsme minutu před koncem za stavu 25:25 získali míč a než jsme si stihli vzít time out, tak jsme o míč přišli nepřesnou střelbou. Soupeř měl na vítězství 40 vteřin, rozehrál útok, ale o míč přišel technickou chybou a nám zbylo posledních 10 vteřin. Řekli jsme si co zahrajeme, soupeř náš útok přerušil a nám zbyla devítka po čase, ze které jsme sice branku ohrozili, ale brankářku soupeře nepřekonali. Je to velká škoda, na vítězství bylo zaděláno.
Branky: Vildmanová 6/3, Kozáková 5, Ježková, Aichingerová a Bufková po 3, Benešová a Kodnerová po 2, Hýblová 1.