Úvaly – Rokycany (st. dorost)

Úvaly – Rokycany 33:27 (14:10)
Do posledního zápasu 2. ligy staršího dorostu jsme vstoupili s tím, že chceme co nejvíce potrápit soupeře, který je na druhém místě tabulky. Celý první poločas se nám dařilo aby nám soupeř moc neodskočil a poločasové skóre nám stále dávalo naději. Nedařilo se nám moc prosadit, přes evidentně vyšší obranu soupeře, tak jsme se o poločase rozhodli, že budeme hrát bez brankáře. To se nám dařilo a 9 minut před koncem bylo skóre 26:24. Bohužel pak se soupeři podařilo rychlými útoky odskočit a nám už se nedařilo zareagovat. Konečný výsledek 33:27.
Na začátku sezony se starší dorost přihlásil s tím, že budeme doplňovat z mladšího dorostu, ale okolnosti se událi tak, že mladší dorostenci museli odehrát téměř dvě celé utkání. Ale i tak jsme hráli o hodně pohlednější házenou a dokázali hrát vyrovnané zápasy i s o dva roky staršími soupeři. Věřím že tohle nám hodně pomůže, do další sezóny.