ZČ liga muži – Sokol Košutka : HK Rokycany B 20:24 ( 13:10 )

Sokol Košutka : HK Rokycany B 20:24 ( 13:10 )

Hráči rokycanského béčka se museli rychle přesunovat na Košutku ze Sezimova Ústí, kde v neděli dopoledne vypomáhali stejnojmennému áčku.

Samotný zápas začali lépe domácí hráči, kteří se ujali vedení 3:0 a po zbytek prvního poločasu si neustále udržovali dvou až tříbrankový odstup. Na hřišti to vypadalo jako by se rokycanští hráči dostávali pozvolna do provozní teploty. Poločasový výsledek 13:10 předurčoval zajímavý druhý poločas. Do poloviny druhého dějství pokračoval trend z poločasu prvního, takže v sedmnácté minutě vedli stále domácí v poměru 19:18. Poté nastal v utkání zlom, kdy hosté otočili skóre ve svůj prospěch a rázem to bylo 19:21. Domácí se zmohli jen na snížení a Rokycany šňůrou tří branek upravily na konečných 24:20. Rokycany B tedy pokračují ve vítězné vlně, kdy potřetí za sebou nepoznaly hořkost porážky.

V dalším utkání se střetnou v sobotu 9.10. na domácí palubovce od 18:00 s Třemošnou a budou chtít pokračovat v dobrých výkonech.

Sestava a branky Rokycan: Klička, Bílek – Špinka 9, Vokurka 8, Schejbal 3, Zeleňanský 2, Fencl 1, Ivanič 1, Říha, Štýs, Bastl.

Sedmičky : 2/2 – 1/1

Vyloučení : 0–3

Rozhodčí : Marz, Koželuh