Rokycany – Sezimovo Ústí (st. dorost)

Rokycany – Sezimovo Ústí 24:37 (16:16)
Začátek zápasu jsme uctili minutou ticha za našeho spoluhráče a kamaráda Matyho, který minulou sobotu prohrál boj s nemocí, ve svých 16 letech.
Konečně se nám začali vracet uzdravení hráči staršího dorostu a na hře to bylo znát. Na začátku zápasu se nám dařilo ubránit soupeřovi útoky a naopak my jsme si dokázali vytvořit spoustu šancí a proměnit. V průběhu poločasu soupeř zlepšil hru a začínal dotahovat. Do šaten se šlo za stavu 16:16.
Do druhého poločasu jsme vstoupili úplně špatně, nechytli jsme začátek a soupeř se hned z kraje dostal do náskoku, který postupně navyšoval. Na naší straně byla viděl, nervozita a frustrace z pokaženého zápasu, nedařilo se absolutně nic. A konečné skóre 24:37 hovoří za vše, do dalších zápasů se z toho musíme poučit a nenechat se rozhodit věcmi, které nejsme schopni ovlivnit. Jinak jsou ve hře určitě i světlé stránky, na kterých budeme stavět, jen je potřeba držet koncentraci celých 60min.