Hostivice – Rokycany (st. dorost)

Hostivice – Rokycany 34:33 (14:17)

Jak už bývá poslední dobou bohužel zvykem, odjeli jsme na zápas s Hostivicemi jen se čtyřmi hráči staršího dorostu. Zbytek museli doplnit mladší dorostenci. I tak jsme dokázali první poločas zápasu proměňovat šance a po výborném výkonu svítilo v půlce skóre 14:17. V druhém poločase se nám dařilo nadále se trpělivou hrou dostávat do šancí, které jsme ale bohužel už ne tak často dokázali proměnit. Soupeři se proto povedlo srovnat a druhý poločas byl vyrovnaný až do samého konce. Naším posledním útokem se nám povedlo srovnat skóre na 33:33 a následný poslední útok soupeře dokázal zneškodnit skvěle chytající Bárta. Pak ale naši radost z vybojovaného bodu překazila dvojice rozhodčích, kteří si naprosto nesmyslně, k údivu nás i soupeře, vymyslela sedmi metrový hod pro domácí mužstvo. Hostivice tento hod proměnili a vyhráli o gól 34:33. Je smutné, že i přes veškeré protesty a velmi hlasité projevy nesouhlasu ze střídačky i tribuny, dvojice rozhodčích dokázala totálně zabít, jinak velmi dobrý zápas a udělala z něj frašku. Jen těžko se pak hledají slova útěchy pro mužstvo, které na palubovce nechalo vše a jen kvůli rozhodčímu, který se zřejmě chce zavděčit domácímu mužstvu, odjíždíme z Prahy bez bodu.