Házené Rokycany – Spartak Příbram

Házené Rokycany – Spartak Příbram 28:20 (15:10)
Povinné vítězství a ošklivá hra provázeli nedělní odpolední zápas. Příbram zahrála s nadšením a dlouho odolávala. Naše holky se od začátku do konce potýkaly se šílenou koncovkou provázenou nepřesnostmi. Jediné co zaslouží pochvalu je obrana ve druhém poločase. V prvním to bylo zbytečně otevřené a soupeř to využíval k proskokům ze šestky. V 10. minutě jsme prohrávali 4:6 a šlapali jsme vodu. Pár rychlých branek z trháků nás vrátilo do hry, několik zákroků předvedla Rotenbornová a s bídou jsme odcházeli do šaten za stavu 15:10. V šatně jsem holky nepochválil a doufal ve zlepšení. To přišlo mezi desátou a patnáctou minutou, kdy jsme se trhli na rozdíl 10ti branek, ale pak jsme opět spadli do podprůměru. Pochválil bych holky za tvrdou, bojovnou a agresivní obranu ve 2. poločase, z jednotlivkyň Rotenbornovou v brance, Vildmanovou a Bufkovou za útočnou činnost.
Branky: Vildmanová 8/4, Bufková 5, Benešová 4, Pechová 3, Fröhlichová, Konderová, Ježková a Kozáková po 2