Házená Rokycany – TJ Sokol Kobylisy II

Házená Rokycany – TJ Sokol Kobylisy II 23:25 (9:16)
Do utkání jsme vstoupili s výbornou obranou a chtěli hrát rychle. To se dařilo, ale totálně jsme propadli v koncovce. Byl to v první půli zmar a soupeř si budoval pohodlný náskok. Jen za první poločas jsme 2x netrefili branku ze sedmičky a neproměnili 5 náskoku ze šestky. V kabině jsme si řekli, že to prostě nevzdáme a o výsledek se popereme. Rychlými přechody jsme během tří minut umazali náskok na 12:16, obrana šlapala, soupeř byl pod tlakem, ale opět jsme se prezentovali nepřesnou střelbou. Je to velká škoda, podařilo se nám udržet ligovou hráčku na třech gólech, v obraně to u nás vřelo, výborně chytala Rotenbornová, ale na rozdíl tří branek jsme stáhli až minutu před koncem, což bylo pozdě. Pochvalu zaslouží všechny hráčky, neodevzdali zápas, sáhly si jak na fyzické, tak psychické dno a prohráli se ctí. Všechny zaslouží obrovské poděkování za předvedené výkony a je potřeba poděkovat také divákům, kteří nás podporovali celé utkání.
Banky: Aichingerová a Vildmanová po 5, Bufková 4, Moulisová a Kozáková po 3, Štorcová, Zíbarová a Benešová po 1.