Rokycany – 1. HK Dvůr Králové (st. dorost)

Rokycany – 1. HK Dvůr Králové 35:30(18:13)
K dnešnímu utkání dorazil soupeř jen s jedním hráčem na střídání, ale i tak jsme věděli, že nás nečeká lehké utkání. Naši sestavu opět tvořili z velké části mladší dorostenci, kteří už měli svůj zápas za sebou. 28 minut prvního poločasu jsme si drželi jedno až dvou gólový náskok, poté přišla naše dvojnásobná přesilovka, kterou jsme využili díky dobré obraně a přechodu do rychlého útoku k navýšení vedení. Poločas tak končil naším vedením 18:13. Po celý první poločas fungovala obrana s dobře chytajícím brankářem Bártou. Ve druhém poločase jsme bohužel polevili v obraně a proto soupeř postupně stahoval naše vedení. Nakonec se jim povedlo i vyrovnat utkání na 27:27. Naštěstí v tu dobu jsme zase začali dobře bránit a soupeř se přestal tak lehce prosazovat. Za to mi jsme v útoku nadále proměňovali svoje šance a nakonec vítězíme 35:30. Dnes nás hodně podržel v brance Bárta, který předvedl dobrý výkon.