HÁZENÁ ROKYCANY – HBC STRAKONICE

HÁZENÁ ROKYCANY – HBC STRAKONICE 21:46 (9:21)
Do zápasu jsme vstoupili ospale a bez motivace se porvat o slušný výsledek. Ačkoliv byly námi trenéry hráčky motivované, nepadlo to na úrodnou půdu. Soupeř si s námi dělal co chtěl a my mu v tom ještě pomáhali technickými chybami. Ve 12. minutě svítil na tabuli stav 2:13 a bylo po zápase. Soupeř nás předčil ve všem a my se trápili se všemi činnostmi, které k házené patří. Přežít první poločas bez infarktu trenérů byl skoro nadlidský úkol. O přestávce jsme se snažili do holek napumpovat bojovnost a obraz hry se o něco zvedl. Strakonice nám trochu usnadnili útočnou činnost svou vysunutou obrannou, ale nás stejně jako v zápasech ve Strakonicích nepodržely brankářky, takže skóre narůstalo rychle v jejich prospěch. Pochvalu za výkon si ale nezaslouží žádná hráčka, snad Bufková, která hýřila aktivitou. Občas jsme překvapili hezkou akcí, ale na soupeře to bylo málo, přehrál nás ve všech směrech. Zklamala nás především obrana, která nám v předešlých zápasech fungovala.
Branky: Moulisová 4, Bufková a Koderová po 3, Fröhlichová, Aichingerová a Hošková po 2, Kiziun, Rottenbornová, Pechová, Štorcová a Ježková po 1