TJ Jiskra Havlíčkův Brod – Rokycany (ml. dorost)

TJ Jiskra Havlíčkův Brod – Rokycany 33:43 (19:22)
První poločas nám nabídl vyrovnanou hru. A to díky hlavně naší špatné obraně. Především se nám nedařilo ubránit soupeřovu spolupráci s pivotem. V útoku jsme se dnes prosazovali dobře a proto byl poločas 19:22 v náš prospěch. O poločase jsme si řekli jak bránit, aby se neopakoval průběh prvního poločasu. Kluci to naštěstí pochopili a taky to tak na hřišti vypadalo. Díky zlepšené obraně (stále je na čem pracovat) jsme dávali lehké branky po rychlém přechodu do útoku. Stav utkání tak narůstal až do konečného stavu 33:43. Na hřiště se v průběhu utkání dostali všichni hráči. Svůj první gól vstřelil i ještě starší žák Tomáš Růžek, v brance si zase připsal svoje první zákroky také věkové ještě starší žák Antonín Nečas. Pochvalu také zaslouží naši věrní fanoušci, kteří na zápas odjeli s námi.