HÁZENÁ ROKYCANY – HK CHOMUTOV

HÁZENÁ ROKYCANY – HK CHOMUTOV 36:10 (15:6)
Do tohoto zápasu jsme se šli soustředit na obranu, což se stoprocentně povedlo. Soupeř v 8. minutě už zápas vzdal a nic nenabídl, co by nás mělo ohrozit. Obrana šlapala na jedničku, dávali jsme jednoduché góly z rychlých přechodů a v 15. minutě jsme pohodlně vedli 9:3. Co prošlo obranou pochytala spolehlivá Rottenbornová a náš tým pořád šlapal do soupeře, který nevěděl kudy kam. Pohodlné poločasové vedení stačilo k tomu, aby jsme si odpočinuli a do druhé půle opět na Chomutov vlétli. Nástup byl impozantní a sedmi góly v řadě během prvních devíti minut soupeře totálně zlomili. Od této chvíle zápas dohrávala lavička, na hřiště se dostaly všechny holky a výbornou obrannou hrou soupeře držely do konce utkání na distanc. Pochvalu zaslouží všechny za obranu a v útoku to fungovalo taktéž. Byla to totální dominance našeho týmu.
Branky: Benešová 10, Vildmanová 6/2, Kozáková 5/1, Moulisová a Konderová po 4, Bufková 3, Štorcová 2, Aichingerová a Hýblová po 1.