St. dorostenky TJ SOKOL KOBYLISY – HÁZENÁ ROKYCANY

TJ SOKOL KOBYLISY – HÁZENÁ ROKYCANY 26:22 (17:13)
Do třetího podzimního utkání jsme vstoupili s vědomím, že na soupeře platí naše tvrdá obrana, rychlé přechody a signály. Začátek se nám povedl a v 6. minutě jsme vedli 4:2. Poté ale opět přišla letošní bolest a to jsou ztráty míčů a nepřesná střelba. V půlce 1. poločasu už soupeř vedl 8:6, ale to ještě nebyla konečná. Naše hráčky se prostřídaly, ale nově příchozí vyráběly těchto nepovedených věcí ještě víc. Obrana sice fungovala, ale sypalo se nám to pod rukami, dostávali jsme laciné branky a nepřesností v útoku neubývalo. Kobylisy odskočili dokonce na 17:11 tři minuty před koncem poločasu. Během posledních tří minut jsem vstřelili 3 branky za sebou a poločasový výsledek nám dal opět naději. Vstup do druhé půle měl být v naší režii, ale přišla další střelecká selhání a zápas nám utíkal doslova mezi prsty. Díky neustále dobře fungující obraně jsme získávali další a další míče, ale všechny končily mimo bránu anebo na švihajících nohách domácí brankářky. Z pohledu trenérů to bylo čiré zoufalství. Ať se do střelby dostal kdokoliv, neomylně nedal. V jednu chvíli jsme stáhli na 3 branky 21:18, ale opět jsme své šance střelecky pohřbili. Poslední šance nám svitla 5 minut před koncem, kdy jsme opět třemi góly v řadě stáhli na 25:22, ale… Opět jsme neproměnili střelecké pokusy, i když soupeř šlapal vodu. Pochvalu za bojovnost zaslouží celý tým, bohužel jsme si tento zápas prohráli naší střelbou, respektive nestřelbou.
Branky: Vildmanová 7/1, Hýblová 3, Bufková, Benešová, Aichingerová, Kodnerová, Moulisová a Pechová po 2