Turnaj starších žákyň v Lázních Kynžvart : 3.10.2020

Dnes jsme odehráli první soutěžní turnaj sezóny. Vyjeli jsme se dvěmi šestkami, které dostali spravedlivou porci minut, aby si zahrály všechny hráčky.
Rokycany – Cheb 15:8 (5:3)
Hned ráno v 8:30 se nám postavil do cesty Cheb, kterému chyběla jejich nejlepší hráčka. Holky začaly s chutí a dlouho byl stav vyrovnaný. Až na konci poočasu jsme odskočili na rozdíl tří branek. Ve druhé půli soupeř na začátku otočil na 6:7, posléze na 7:8, ale díky výborné Lucce Ivaničové v brance a našim rychlým přechodům a levným brankám se holky trhly ze stavu 7:8 na konečných 15:8. Fungovala obrana, brankářka „zavřela krám“ a měli jsme slušnou střeleckou produktivitu. Mladší žačka Veronika Kozáková ukázala, že právem patří do týmu a připojily se i ostatní. trochu za očekáváním zůstala Bufková. Branky: Vildmanová 4, Kozáková a Zíbarová T po 3, Benešová a Moulisová po 2, Langová 1.
Rokycany – DHC Plzeň A 8:24 (3:8)
Na začátku utkání favorit soutěže odskočil hned na 0:3, pak byl chvíli stav vyrvnaný díky naší brankářce a poločas skončil na -5. To jsme ještě netušili, že vyprodukujeme ztráty míčů po nepřesné střelbě a chybných přihrávkách, které soupeř trestal z rychlých protiútoků. Druhá půle byla vraždění neviňátek a odehráli jsme ho se svěšenými hlavami. Branky: Moulisová 3, Bufková 2, Vildmanová, Kozáková a Zíbarová T po 1.
Rokycany – Tachov 7:21 (2:11)
V utkání od začátku do konce bylo všechno špatně. Odevzdávali jsme míče soupeřkám do ruky a nebyli jsme schopni pořádně vystřelit. Porazili jsme se sami. Na postavenou obranu se Tachovské holky moc neprosadili, ale my jim umožnili asi 20 rychlých protiútoků, ze kterých se moc nemýlily. Tyto góly rozhodly o výsledku utkání a nikdo nebyl schopen to zastavit. Se špatným výkonem se svezl celý tým. Branky: Vildmanová 2, Benešová 2/1, Bufková, Zíbarová T a Kozáková po 1
Rokycany – Slavia VŠ 9:12 (6:5)
První poločas byl vyrovnaný díky fantastické Lucce Ivaničové v bráně, která nás držela v naději na dobrý výsledek. Obrana nefungovala, nechali jsme se odstavovat fyzicky zdatnějšími soupeřky a bylo to jako v průchoďáku. V útoku jsme opět ztráceli míče nepřesnou střelbou a špatnými přihrávkami, ale i přes to se podařilo poločas vyhrát. Ve druhé půli ještě v páte minutě byl stav 7:7, ale pak soupeř díky vetší bojovnosti a nasazení otočil výsledek na svou stranu. Nám chyběla bojovnost a po hřišti běhalo šest manekýn, které dostávaly od soupeřek naloženo. Nikdo nebyl schopen se prosadit proti větším a těžším soupeřkám šikovností, nápadem a agresivitou. K prohře jsme se odsoudili sami svým nebojovným přístupem a laxností. Je to škoda, měli jsme na ně. Branky: Vildmanová a Moulisová po 2, Frohlichová, Kozáková, Zíbarová T, Benešová a Zíbarová K po 1.