Poslední utkání jaro 2015 muži

V neděli 7.6.2015 jeli muži do Bolevce.

K poslednímu utkání jsme odjeli ve značně redukované sestavě, ale soupeř na tom byl ještě hůře. Prakticky bez spojek a základní sestavy, nekladl dlouho odpor a zápas vypustil.

V základní sestavě musel nastoupit i Franta Holšan, abychom nezačínali pouze v 5-ti. Kuba Klička byl na křídle, Lubor Otec na střídačce a další hráč do pole přijel až ve 20.minutě. Od začátku utkání připomínalo spíše přátelský zápas a v 13.minutě byl stav 5:5. Pak se nám podařily dvě gólové série trestáním chyb soupeře a odskočit do 26.minuty na 6:14. Poločas skončil 8:16. V druhé půli pokračovalo proměňování šancí, a tak se v 45.minutě hrálo 13:23. Závěr už soupeř úplně vypustil a konečný výsledek 16:35 podtrhl utkání.

Sestava a branky: Bílek, Fencl 6, Mužík 6, Kahovec 6, Ivanič 5, Holšan 5, Mudra 4, Klička 3, Otec L.