Poslední domácí utkání muži

V sobotu 30.5. jsme přivítali HC Plzeň.

Netradičně již v 13:30 přijel momentálně poslední celek tabulky, kterému jsme měli co oplácet. Začátek utkání byl tak z naší strany poznamenán přemotivovaností a z toho pramenící nepřesností. Soupeř vstítil první dva góly a až do 8.minuty vedl 0:2. Pak jsme však protrhli střeleckou smůlu a v 15.minutě se hrálo 3:3. Skvěle fungovala obrana v čele s Fredym a kdybychom proměňovali vyložené šance a 7m hody, tak bychom v poločase vedli více než jen 9:5. V druhé půli byl nástup podstatně lepší, a tak jsme rychle navýšili vedení, na 15:7 ve 41.minutě. Pak někdo přepnul na „OFF“ a začala se kupit jedna chyba na druhou. Soupeř kontroval zpočátku jen z rychlých útoků, ale později už i do plných. V 50.minutě tak už byl stav jen 16:11 a vír individuálních chyb se zrychloval. Soupeř nabízenou šanci využíval jak jen to šlo a v 58.minutě otočil na 17:18! Následující 4 útoky oba celky proměnily v gól a tak jsme 15 sekund před koncem prohrávali o branku. Naštěstí jsme ostudu aspoň trochu zachránili 2s před koncem proměněným 9m hodem a srovnali na konečných 20:20. Spousta hráčů se střelecky vůbec neprosadila a příliš spoléhala na gólový příděl Lukáše Zimmermana, který byl autorem plné poloviny branek a nejlepším hráčem.

Sestava a branky: Klička, Bílek, Zimmermann 10, Ivanič 3, Říha 2, Fencl 2, Mayer 1, Kakeš 1, Kahovec 1, Mužík, Provazník, Mudra, Valeš, Strnad.