Druhé jarní utkání muži

V neděli 19.4. od 15 hodin se muži představili v Třemošné.

Na hřiště aktuálně druhého týmu tabulky Tatranu Třemošná vyjeli muži kompletní až na brankáře Jiřího Bílka. Od začátku utkání byl zápas soubojem obran, kde naše podporována vynikajícím výkonem Kuby Kličky hrála prim. Nedělali jsme zbytečné chyby, drželi balon a v polovině prvního poločasu jsme vedli 2:4. Nastavené tempo a kvalita vydržely až do poločasových 6:9. Z počátku druhé půle jsme vedli o 4 branky, což bylo naše nejvyšší vedení. Pak jsme 5 minut nedali dól a soupeř snížil až na rozdíl jediného gólu 9:10. Naštěstí jsme se střelecky probudili a při stále dobře fungující obraně si vzali zpět tříbrankové vedení 11:14 ve 43.minutě. To však bylo z naší strany střelecky vše! Soupeř do 47.minuty srovnal na 14:14 a pak dlouhých 13 minut nepadl gól! Nepřesnosti, nastřelené tyč, chybné rozehrávky… Obrana v čele Kubou Kličkou však stále dávala naději na úspěch. Bohužel 20 sekund před koncem soupeř konečně vstřelil branku a naše odpověď 5 sekund před koncem z náskoku skončila mimo branku. Škoda alespoň bodu, protože za bojovný výkon jsme si ho zasloužili. Střelecký výpadek ale znamenal prohru, v útoku zaslouží pochvalu Lukáš Zimmermann, který vstřelil 6 branek ze hry a 2 ze 7m hodu. V závěru si ho však soupeř pohlídal a nikdo jiný ho nenahradil.

Sestava a branky: Klička, Zimmermann 8/2, Ivanič 2, Strnad 2, Valeš 1, Říha 1, Provazník, Mudra, Mužík, Mayer, Fencl, Kahovec.