Přípravný turnaj starší žáci

V sobotu 14.2.2015 se v hrálo v hale DHC.

Turnaje se zúčastnila 4 družstva a kluci obsadili 2. místo. V prvním zápase proti Talentu ještě nevěděli, že jsou na hřišti, kupili chybu za chybou (ve třetí minutě stav 0:3 a 3 ztracené přihrávky), nechytal brankář a tak skóre narůstalo až na závěrečných 10:22. Ve druhém utkání proti holkám z DHC A si dělali ze zápasu srandu a koukat se na to nedalo. Poločas vyhráli se štěstím 8:7. Pak zpřesnili hru, brankář ch
ytil 4 sedmičky a v útoku se prosazovali i hráči, kteří nám vypomáhají z mladších žáků. Především Ondra Váně svou drzostí překvapoval i mně. Trhli se na rozdíl pěti branek, soupeř nasadil osobní obranu a se štěstím jsme vyhráli 22:20. V posledním utkání proti DHC B nebylo o vítězi od začátku pochyb, v 10. minutě byl stav 7:2. Bezvadně pracovala obrana a v útoku se neopakovaly technické chyby. Do druhé poloviny utkání soupeř opět vyrukoval s osobní obranou, ale už jsme byli poučeni. Petr Klička rozdával přesné přihrávky za bránící hráče a křídla bezpečně proměňovali náskoky. Vyhráli poměrem 26:11. Pochvalu za turnaj zaslouží brankář Václav Nový, za jistotu v koncovce Ondra Váně, za přehled Petr Klička a za obranu Patrik Tomáš. Na to, že od začátku ledna se scházíme sporadicky, tak výkon a herní projev nebyl nejhorší…ale pořád může být lépe.