Ani v druhém utkání jsme nebrali body…

V neděli 14.9.2014 v 15hodin přivítali muži Tatran Třemošná.

Začátek utkání byl oboustraně opatrný, ale udržovali jsme si mírný náskok a v 15.minutě vedli 5:3. Poté však série nepřesností a chyb poslala soupeře do 4 gólového vedení a poločas skončil 10:14. I ze začátku druhého poločasu měl režii utkání ve svých rukou soupeř a ve 40.minutě vedl 11:17. V dalším průběhu jsme hru zpřesnili, začali proměňovat šance a v 56.minutě snížili na nadějných 17:19. Konec naděje na body přišla vzápětí díky dalšímu vyloučení a nervozitě. Zápas tak skončil 18:22 ve prospěch hostů.

V sestavě oproti minulému zápasu citelně chyběli Petr Říha a Jirka Valeš. Dobrým výkonem se uvedla podzimní posila Pavel Kakeš a patřil k nejlepším hráčům společně s Kubou Kličkou, který odchytal výborný zápas.

Sestava a branky: Klička, Bílek, Kakeš 6, Zimmermann 5, Fencl 2, Mužík 2, Ivanič 1, Mayer 1, Provazník 1, Mudra.