2 liga muži – Sokol Písek : HK Rokycany A 42:19 ( 19:9 )

Házenkáři si přivezli debakl

2.liga muži

Sokol Písek – HK Rokycany 42:19 ( 19:9 )

K nedělnímu utkání druhé ligy mužů zajížděli naši házenkáři na půdu druhého celku tabulky družstva Sokola Písek. Zde se čekal náročný duel, protože místní Sokol dlouhodobě potvrzuje svoje kvality.

Úvod utkání byl z pohledu domácích doslova famózní, naopak hostující celek z Rokycan jakoby stále ještě seděl v autobuse. Ve třinácté minutě utkání Písek vedl 9:1 a převyšoval Rokycany ve všech herních činnostech. K tomuto stavu zejména přispěla od začátku utkání praktikovaná a výborná vysunutá obrana domácích, přes kterou se hosté nemohli vůbec prosadit. Poté se přece jenom hosté trošičku rozstříleli a do konce prvního poločasu byli vyrovnaným soupeřem ( 19:9 ! ). Po změně stran pokračoval koncert z úvodu utkání a Písek po dobu celého druhého poločasu svůj náskok jen navyšoval. Rokycany neustále střílely po nevypracovaných a ukvapených akcích a domácí nekompromisně trestali z rychlých protiútoků. Kdyby Rokycany hrály taktičtěji možná by konečný výsledek 42:19 nemusel vypadat až tak hrozivě.

Poslední kolo do Rokycan přivábí celek velmi dobrých Strakonic. Kdo se bude chtít na tento duel přijít podívat, tak začátek utkání je plánován na nedělní šestnáctou hodinu. Rokycany stále drží desátou příčku, která by jim měla zaručit přítomnost ve 2. lize i pro příští rok.

Sestava a branky Rokycan: P. Klička, Bílek – Vokurka 7, Kop 4, Fencl 3, Kozler 2, Valeš 1, Schejbal 1, Mužík 1, Ivanič, Kahovec, Otec

Sedmičky : 0:2/2

Vyloučení : 6-1, Diváci : 43

Rozhodčí : Moravec, Hladký