2 liga muži – HK Rokycany A : Talent Plzeň B 21:32 ( 9:15 )

Házenkáři nezvládli další domácí utkání

2.liga muži

HK Rokycany A – Talent Plzeň 21:32 ( 9:15 )

V nedělnímu utkání druhé ligy mužů se utkaly v západočeském derby celky Rokycan a Talentu. Talent Plzeň měl v posledních utkáních vynikající formu a tak se očekávalo co přinese, nejenom z jejich strany, tato konfrontace.

Začátek utkání byl vyrovnaný a oba celky se střídaly ve vedení ( 1:3, 5:3, 6:4 ). Poté si domácí ve dvacáté minutě vybrali slabší chvilku a hosté toho náležitě využili ( 9:9 a 9:15 ). Těchto posledních deset minut rozhodlo o tom, že Rokycany prohrály první poločas o šest branek ( 9:15 ). Druhé dějství tahaly Rokycany opět za kratší konec provazu a hosté sice pomalu, ale jistě navyšovali rozdíl branek. V sedmnácté minutě druhého poločasu svítil na ukazateli skóre stav 14:24!! Poté domácí pod dojmem debaklu opět trošku zabrali a tento rozdíl udrželi až do závěrečného hvizdu rozhodčích ( 21:32 ).

Tento týden je přestávka a příští týden v neděli zajíždějí Rokycany do Písku, kde se utkají od 17:00 s tamním Sokolem. Rokycany se drží zuby nehty na desátém místě a budou mít co dělat udržet toto místo, které jim zaručuje setrvání v této soutěži.

Sestava a branky Rokycan: P. Klička, Herejk – Vokurka 10, Schejbal 4, Špinka 3, Valeš 1, Otec 1, Moulis 1, Holšan 1, Ivanič, Fencl, Beneš

Sedmičky : 1/0:3/3

Vyloučení : 0-5, Diváci : 32

Rozhodčí : Mára, Svítek