2 liga muži – HK Rokycany A : Praha 4 19:36 ( 9:18 )

Reprezentanti v Rokycanech doslova excelovali

2.liga muži

HK Rokycany – SK Praha 4 19:36 ( 9:18 )

V neděli odpoledne sehráli rokycanští házenkáři přetěžké utkání proti prvnímu celku tabulky SK Praha 4. V dresu soupeře se představili reprezentanti z dob minulých a na hře to bylo opravdu znát.

Začátek utkání měl ještě vyrovnaný průběh, ale s přibývajícím časem získávali hosté pevnou půdu pod nohama a v utkání dominovali. Naopak domácí hráči bez odpočívajícího Holšana kupili technické chyby a v útočné fázi zbytečně a nekoncentrovaně zakončovali. Silově disponující hosté házenou samozřejmě umí a to předváděli bez pár okamžiků celých šedesát minut. Domácím nepomohla ani početná divácká kulisa, která se bavila bohužel hrou hostujících hráčů. Po poločasovém výsledku 9:18 prohrály Rokycany 19:36 a boj o záchranu bude pokračovat i nadále. V dresu hostujících hráčů vyčnívali zejména Půta, Stůj a bratři Farářové. Naopak v dresu domácích zaslouží uznání dorostenec Špinka a brankář Klička.

Příští týden je přestávka a 20.3.2011 se představí naši házenkáři od 16:30 na půdě Bolevce. Při pohledu na celkovou tabulku půjde doslova o vše.

Sestava a branky Rokycan: Klička st., Bílek – Špinka 6, Schejbal 3, Vokurka 3, Kozler 2, Beneš 2/1, Kop 1, Moulis 1, Fencl 1, Otec, Ivanič, Cenko, Kahovec

Sedmičky : 1/1 – 5/4

Vyloučení : 5-7 ( ČK 1:0 – přímá Schejbal )

Rozhodčí : Nezbeda, Zelenka