HK Chomutov – Házená Rokycany

HK Chomutov – Házená Rokycany 19:38 (8:21)
K poslednímu soutěžnímu utkání jsme odjeli pouze se třemi hráčkami na střídání a na pohodě nepřipadlo ani bloudění autobusu po Chomutově. Vstup do utkání tomu odpovídal, ale naštěstí jsme se prezentovali luxusní obranou a v brance čarovala Rotenbornová. V útoku jsme ztráceli míče, přišla i nepřipravená střelba a tak stav zápasu v 17. minutě byl pouze 7:5 pro nás. Po time outu se holky zklidnily a náskok začal narůstat. Soupeř už nenašel odpověď na naše rychlé přechody a nápadité kombinace spojek. V pohodě jsme si dokráčeli pro 9. vítězství v sezóně. Pochvalu za obranu zaslouží všechny hráčky, bylo skvělé vidět, jak makají nadoraz. V útoku se dobře prosazovaly Benešová, Vildmanová a ve druhé půli i Bufková, Moulisová skvěle shazovala míče pro křídlo. Byl to 45 minut z naší strany i pohledný zápas.
Branky: Vildmanová 13, Benešová 10, Bufková 6, Moulisová 3, Fröhlichová a Pechová po 2, Hýblová a Vaníková po 1.