2 liga muži – Spartak Sezimovo Ústí : HK Rokycany A 31:17 ( 15:10 )

Sezimovo Ústí : HK Rokycany A 31:17 ( 15:10 )

Druhé kolo zavedlo rokycanské áčko k velmi silnému soupeří, který každý rok okupuje přední pozice tabulky.

Utkání začalo poklidně a v páté minutě utkání byl stav nerozhodný 3:3. Poté hosté jakoby usli a domácí odskočili na 8:3. Tento pětibrankový rozdíl se ukázal v utkání jako rozhodující. Po celý první poločas si domácí tento náskok pečlivě hlídali 15:10. Po změně stran už hosté jakoby neměli chuť a za stavu 18:11 úplně rezignovali. Celých sedm minut nedali gól a Sezimovo Ústí upravilo ukazatel skóre na 26:11!! Poté Rokycany trošku pookřály, ale na nějakou velkou korekci to nebylo. Utkání nakonec skončilo vysokým rozdílem 31:17. Rokycany si musí uvědomit, že takto se ve druhé lize o body nebojuje.

Neděle 10.10. je ve znamení domácího utkání, ve kterém Rokycany přivítají od 16:00 Slávii VŠ Plzeň. Zváni jsou všichni rokycanští příznivci.

Sestava a branky Rokycan: Klička, Kysela – Vokurka 4, Holšan 4, Špinka 3, Štýs 2, Tureček 2, Schejbal 1, Fencl 1, Otec, Zeleňanský, Ivanič

Sedmičky : 3/2 – 1/0

Vyloučení : 4–3

Rozhodčí : Opata, Haramul